.

někdy je i kopanec do zad cestou vpřed

28. března 2011 v 21:12 | Niki Rosellin |  Time to write
Po dnešku mám čím dál větší pocit že jsem inteligentní J. Chcete vědět proč? Dostala jsem jedničku s matematiky. Aby jste mě chápali matematika není moje silná stránka a když jsem se na tu prověrku vůbec neučila považuji to za úspěch.
Ale toto pondělí nebylo překvapivé jen tou jedničkou. Mám konečně pozvánku na přímačky, kde se píše, že je dělat nebudu. Byl to pro mě šok protože už polovina třídy je buď přijata nebo má tu děsivou pozvánku a já pořád nic. Tedy až do dneška!
Moje nadšení s toho papíru, ale nepřekryla událost ve třídě. Holky si povídaly o dětech kolik chtějí a tak, a když se zeptaly mě a já jím na to řekla že žádný začaly na mě řvát jak pominutý jak jsem blbá a, že je to nejlepší co se vlastně může stát ( moje děloha asi není stejného názoru). Proč někteří lidi tak rádi vnucují jiným svoje představy, když o to nestojí? Byla jsem označena za sobeckou kariéristku. A pak mi jedna spolužačka vmetla do tváře, že stejně nikdy nic nedokážu, nikdy nebudu bydlet v Anglii a nikdy nebudu bez dětí šťastná. Hned co jsem přišla domů a přečetla ten kouzelný papír sedla jsem si nad učení a učila se jako šílená. Těším se jak jednou přijdou na třídní sraz a všem těm pitomcům řeknu co jsem dokázala. A já jsi dovedu jít za svým, věřím si.
Aby jste věděly moje milé slečny nemám nic proti dětem, ale nejsou mojí prioritou. Nechci se nechat zbouchnout po střední a namlouvat si že jsem tak šťastná. Já chci od života víc. Pokud někdy se to stane a já budu mít děti, chci aby ke mně vhlížely byly na mne pyšné.
Když to tak píšu zase ve mně řve zlost. Nesnáším lidi co za každou cenu vnucují lidem ten jejich názor.
Dnešek byl vážně zajímavý den, někdy stáčí jen pár nepěkných slov o tom, že jsem nula a jak mě to nakoplo. Od teď už nebudu mluvit, ale konat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Caramel Caramel | Web | 29. března 2011 v 19:17 | Reagovat

Včera večer jsem nemohla usnout, tak jsem šla na wifinu na mobilu a četla jsem skoro všechny tvé aktuální články. Výborně píšeš. Jsem naprosto nadšená. Četla jsem to s naprostou chutí :)) To je výborný, že máš taky ráda děják :)) a ten "dokument" nebo co to bylo je na FOKUS - čt24 v archívu :)

2 about-ali about-ali | Web | 30. března 2011 v 19:00 | Reagovat

Píšeš krásně.
Ve všem s tebou souhlasím :]

3 petulka petulka | 27. října 2011 v 23:23 | Reagovat

děkuju žes mě tak nakopla! díky někteerým tvým myšlenkám  se cítím teď uplně jinak a vidím že na sobě musím ještě máknout.. Díííky!!! ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama