.

Proč mě trestá?

17. března 2011 v 20:53 | Niki Rosellin |  Time to write
Někdo tam nehoře mě nemá vůbec rád, ne to je slabé mínění přímo mě nenávidí. Pozoruje mě a trpělivě čeká, na další chybu aby se tomu mohl zasmát , protože on ví že přijde další a další , už mě s toho pozorováním s nebeských výšin zná. Rád mě sráží k zemi, dělá ze mě blázna a snaží se mě zlomit. Nejen že mě dal do vínku to nejhorší co mohl, ani mě ničím neudělal zvláštní, jedinečnou ani chytrou nebo nadanou. Narodila jsem se jako podprůměrná Šedá myška co nikdy nebyla oblíbená nebo uznávaná. Ale aby mě tak ničil? Co jsem udělala tak špatného? Proč zrovna já musím být taková? Jsem jedna velká parodie na úspěšnou, milovanou osobu. A to je dost smutný. Přede mnou by si lidi měli schovávat protože jsem chodící neštěstí, všechno ničím.
A když už po patnácti letech můj život dostane nějaký směr a já jsme konečně jednou šťastná, zas se to někomu nelíbí a všechno mi musí vzít. A mě pak nezbude nic jiného než stát v dešti a dívat se jak moje jediná láska běží ( ano opravdu ode mě běžel) pryč, ani se neotočil , já teď sedím brečím jako malá holka ( což stejně podle M. jsem) řasenku mám snad až za ušima ,cpu se jak pominutá čokoládovýma lupínkama( čokoláda už došla a toto byla jediná sladkost , kterou máme) a i přes to že jsem zarytou ateistkou házím vinu na boha , kterej beztak neexistuje a kdyby jo tak… omlouvám se vám za moji špatnou náladu a že, do vás hustím takový věci. I když si nemyslím že to bude vůbec někdo číst, musím se vypsat, protože pláč a ty lupínky už nezabírají. Taky se už nesmím chovat jako malé děcko a nesmím být taková jaká jsem na M. vlastně bych potřebovala velkou změnu (asi jiné genetická stavba by byla ideální, ale kde ji vzít?) . musím konečně dospět , už je načase.
PS- omlouvám se za tento pitomý příspěvek , který vznikl u záchvatů breku, sebelítosti a pak sebekritiky, nejspíš se mu jednou pěkně zasměju


Tuto kabelu vůbec nemám ráda , ale tato písnička je moc dobrá od toho co odešel M. ji poslouchám pořád dokola a nemám ještě dost, kdyby jste ho to slyšeli zpívat on má ještě lepší hlas než Jared .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama