.

Fashion

Be inspired by fashion icon Blake Lively

6. března 2011 v 19:03 | Niki Rosellin
Stát se ve dvaceti ikonou pro hromadu lidí , dokázal leckdo. Ale která s nich se dostala do přízně obávané americké šéfredaktorky módního magazínu Vogue Anny Wintour?
Jestli hádáte , že je to Blake Lively , tak jste moji milí uhodli správně. Podle mě je až nemožné jak se rychle dostala do světa ,,vysoké" módy ( tím myslím jaký je o ni zájem u nejprestižnějších návrhářů těch nejlepších značek).
Nevím jak vám , ale mě se její styl oblékání hrozně líbí, nesnaží se být výstřední ani laciná, ví co jí sluší. Vybrala jsem vám pár jejích fotek s civilu , protože na červeném koberci díky stylistů dokáže zářit každá. Tak snad se vám bude Blake líbit.

Co na ples?

10. února 2011 v 18:26 | Niki Roselin
Plesová sezóna je v plném proudu, byli jste vy už na nějakém plese? Já ještě ne, ale v sobotu mě čeká školní ples a polonéza. Mám s toho nervy sice už od října, ale teď jsem ještě ve větším stresu než jsem čekala na začátku. Ještě že mám tak úžasného tanečního partnera, docela je mi ho líto že tancuje s takovým dřevem. Ale budu se snažit jak jen budu moct a dám do toho všechno.
Pokud jste stejně jako já na žádném plese nebyli a chystáte se tam , ale nevíte co na sebe mám pro vás pár rad.
Já bych si určitě oblekla koktelky, jsme mladé a krásné tak proč ne?
Dlouhé černé šaty má každá druhá dáma na plese. A když máte krásné nohy tak proč je neukázat? Vyniknete v takových šatech a budete působit smyslněji.
jkds
Tzv. malé černé , jsou elegantní, klasické ani v nich nebude nikoho šokovat. Nedoporučovala bych to těm z vás která mají světlou pleť ( vypadali byste jako , že utíkáte s mlýna).
Mě se asi víc líbí ty rudé. Červená je vášnivá a temperamentní barva , která nejvíc sluší brunetkám. V červené budeš proklatě sexy, ale dávej pozor aby si nevypadala vulgárně.
byty - black
Jak v červeným i černým bych volila černé doplňky.
Líbí se mi moc černé lodičky s otevřenou špičkou vypadá to luxusně.

Inspirace ♥

28. ledna 2011 v 21:51 | Niki
Začínám být čím dál větší závislák na lookbooku. Ale pro módního fanatika jako jsem já , to asi není nic nového. Denně tu objevuji zajímavé lidi ze smyslem pro styl, a těch jak my Češky víme je v našich luzích a hajích pomálu. Objevila jsem další slečnu, její styl stojí za to, není to žádná divočina , ale taky ne nuda. Tak se inspirujme , ať pak může na českých ulicích bez stylu zazářit.


lookbook ♥ inspirace

16. ledna 2011 v 22:08 | Niki Roselin
Pro módního fanatika jako jsem já je Lookbook něco jako bible. Poslední dobou tam trávím víc času než na blogu nebo facebooku. A objevuji tam tolik stylových slečen. Sice nejvíc obdivuji Kryz U. je pro mě královnou módy a stylu, ale můj obdiv si zaslouží i 21 letá Marj R. Musím uznat že asiatky mají styl.


Kryz U. velká dávka inspirace

29. prosince 2010 v 17:00 | Niki Roselin
Poslední dobu často projíždím lookbook miluji tu stránku den ode dne víc a víc. Je to pro modní nadšence jako jsem já taková bible. Objevila jsem tam jednu slečnu a její styl mě tak uchvátil že jsem ho jsem musela dát. Pro mě je to královna fashion ♥
jen škoda že kdyby si to oblékl kdokoli v Čechách , byl by divněj, no jo češi tomu ještě nerozumí. Tak se můžeme jen dívat a sbírat odvahu abychom pak mohli takhle vyjít do českých ulic…


tak trochu jiná elegance

6. prosince 2010 v 17:00 | Niki Roselin
Untitled
Nevím jak se vám toto kombinace bude líbit. Ale mě se líbí , mám ráda takový styl. To sáčko uniformního stylu možná dostanu k vánocům , poslední dobu na těchto věcech ulítávám připomínají mi Anglii.Ty ryfle jak by řekla babička, jsou správně chuligánský a k tomuto saku se mi dobře hodí. A proč bílé triko? Podle mě se k tomu hodí nejvíc . A jak se líbí vám tahle nedbalá elegance?

Zimní kolekce Ann Christine

22. listopadu 2010 v 17:30 | Niki
Ann Christiane mám nejraději. Na
kolekci podzim- zima se mi obzvlášť líbí barvy. Mám teď takový tmavý období. Ten puntíčkovanej svetr a krátkej kabátek je úžasnej nevím jestli vydržím do naplánovaných nákupů a nezajedu si pro to hned. A jak se líbí vám?
                           .
                           .
                           .
Bože to je dokonalý, ten svetr a sukně. Budu si pro to muset zajet.

roayl blue

13. listopadu 2010 v 18:27 | Niki
royal blue

London X Paris

31. října 2010 v 15:34 | Niki Roselin

newspaper :-)

27. října 2010 v 18:01 | Niki
old school
 
 

Reklama